Izolacje akustyczne

Wszystko o wyciszeniach i wygłuszeniach

Narożniki akustyczne - wytłumienie rogów pokojów

Narożniki akustyczne posiadają właściwości pochłaniające. Służą do wytłumienia rogów oraz łączeń ścian w pomieszczeniach, których poprawiamy akustykę. Likwiduje odbicia dźwięków,. Charakteryzuje się dobrą chłonnością akustyczną w zakresie niskich częstotliwości. Najcześciej są to pokoje studyjne i odsłuchowe. Ich celem jest efektywne zmniejszenie pogłosu, czyli zniwelowanie niekorzystnych zjawisk akustycznych. 

Narożniki akustyczne polecamy w dwóch seriach różniących się głównie gamą kolorystyczną ( jasny szary, grafit, pomarańcz, zielony, cegła oraz brąz) oraz możliwościami zastosowania.
Panele z grupy "Classic" polecamy do zastosowań domowych i amatorskich sal prób, zaś produkty z grupy "Profesional" polecamy do pomieszczeń profesionalnych oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej.
Produkty te idealnie komponują się kolorystycznie  z innymi materiałami w naszym sklepie tj. panele akustyczne, piramidki akustyczne czy pianki wyciszające. 

Ćwierćwalec akustyczny (dł.100cm, promień.10cm)

Ćwierćwalec akustyczny (dł.100cm, promień.10cm) to element niezbędny w studiach odsłuchowych i nagraniowych, doskonale sprawdzaja się w...

cena: od 14 zł więcej »

Walce akustyczne - Pułapki basowe, dł.100cm, promień.10cm

Walce akustyczne likwidują nadmierne wyeksponowanie najniższych częstotliwości oraz wygładzają rezonanse i podbicia basu.Produkt nie wymagają...

cena: 121,49 zł więcej »